Facultatea de Filosofie si Stiinte Social-Politice a facut publice listele actualizate cu rezultatele la admitere:

Candidati admisi la buget

Candidati admisi pe locuri cu taxa

Candidati admisi la ID

Candidati din Republica Moldova admisi pe locuri de la buget

7 Comentarii la "Admitere 2011 – rezultate actualizate – Facultatea de Filosofie si Stiinte Social-Politice"

1. Ank   29/07/2011 at 12:51 am

Cand trebuie sa confirmam din nou locul(adica sa aducem aia 30% din taxa, ca acolo am intrat) ?

2. alexandra   29/07/2011 at 11:01 am

cand trebuie sa confirmam locul daca am fost admisi dupa ce eram pe listele de asteptare ?

3. Anca   29/07/2011 at 7:01 pm

si rezultatele la celelalte departamente cand se afiseaza ?
    deocamdata sunt numai la taxa la asistenta sociala si buget la stiinte politice.

4. roxana   29/07/2011 at 11:16 pm

Dar rezultatele de la Comunicare si Relatii publice nu se afiseaza?
    Nu a aparut la toate sectiile din cadrul facultatii.. cand apar?

multumesc anticipat 🙂

5. adelina   30/07/2011 at 1:22 am

sunt tare curioasa pe ce baza s-a facut aceasta admitere…. am intrat la filosofie buget…. desi era ultima mea optiune… si constat ca am avut medie de buget si pentru alte specialiari precum asistenta sociala, sociologie si stiinte politice, care erau cu siguranta optiuni bifate inaintea filosofiei…. daca imi poate da cineva un raspuns, v-as fi recunoscatoare. Multumesc anticipat.

6. Simina   30/07/2011 at 2:06 pm

Dupa confirmarea locurilor s-au publicat doar rezultatele de la sistenta sociala? pt ca eu doar pe alea le-am gasit si vreau rezultatele de la comunicare si relatii publice…va rog…

7. Diana   03/08/2011 at 10:19 am

Sunt toate rezultatele afisate. Cum ati luat bacul (competentele digitale) daca nu stiti macar sa umblati in excel???!!!!! In josul paginii sunt niste TAB`URI cu initialele fiecarei specializari. Comunicarii si relatiilor publice ii corespunde CRP. Cu placere.