Workshop: „Opțiuni de carieră pentru personalitatea ta”

noi-2016-online-ambeleCompania CONEX te invită joi, 17 noiembrie, ora 14, în Amfiteatrul B2 (corp B) din cadrul Universitatii „Alexandru Ioan Cuza” din Iași la workshop-ul „Opțiuni de carieră pentru personalitatea ta”.

Pentru studenții interesați de un stagiu de practică sau internship, CONEX oferă oportunități în următoarele domenii: Marketing, Achiziție, Comerț, Informatică economică, Contabilitate, Financiar, Statistică, Drept, Resurse umane, Afaceri internaționale, Limbi străine. Înscrierile se fac prin trimiterea unui e-mail la adresa info@conexgrup.ro care să aibă subiectul „programul Wintership Conex 2017 + domeniul ales”, la care să fie atașate următoarele documente: CV, scrisoare de intenție și fișa matricolă.