ASFI, în căutare de noi membri

AFISAsociația Studenților Francofoni din Iași (ASFI) recrutează. În perioada 24-26 februarie, puteți completa formularul de înscriere la standul ASFI din Corpul A al Universității „Alexandru Ioan Cuza” din Iași sau puteţi accesa site-ul sau pagina de facebook.

ASFI oferă ocazia viitorilor voluntari de a cunoaşte o nouă latură a vieţii studenţeşti, susţinând dezvoltarea prin implicare. Reinventăm studenția și promovăm francofonia, conturând povești despre prietenie, proiecte și momente ce devin amintiri de neuitat.

Rezervă-ți un loc într-unul din cele 6 departamente (Relații Externe, Resurse Umane, Imagine&IT, Strângere de Fonduri, Proiecte , Educațional) și transformă-ți timpul liber într-o contribuție la dezvoltarea ta atât profesională, cât și personală. Nu uita că, pentru o studenție completă, trebuie să faci și voluntariat!