Internship în contabilitate la Iulius Management Center

afis_post_evenimentIulius Management Center (IMC), cel mai mare dezvoltator şi operator autohton de centre comerciale de tip mall din România, le oferă tinerilor oportunitatea dezvoltării unei cariere în mall management. În perioada 17 noiembrie 2014 – 30 aprilie 2015 se desfăşoară cea de-a treia ediţie a internship-ului IMC, la care pot aplica masteranzii în ani terminali în domeniul Contabilitate, din cadrul Facultăţii de Economie şi Administrarea Afacerilor (FEAA). Tinerii selectaţi vor acumula experinţe într-un mediu de business profesionist, vor dobândi cunoştinţe practice relevante şi competenţe în domeniul lor de specializare, sub îndrumarea specialiştilor, şi vor avea o şansă suplimentară la angajare. Cei interesaţi sunt aşteptaţi miercuri, 29 octombrie, ora 19.00, în sala B7 din cadrul FEEA (corp B) la prezentarea programului de internship. Înscrierile se fac prin depunerea CV-ului, până pe data de 10 noiembrie, pe adresa de e-mail internship@iuliusmall.com.