Concurs – Creează cover-ul paginii UAIC pe Facebook

hanorac (853x1280)Creația ta poate fi admirată de întreaga comunitate online a Universității. Dacă tu ai fi responsabil de realizarea imaginii pentru coverul profilului de Facebook al Universității, ce ai face?

În perioada 10-25 aprilie, Universitatea ”Alexandru Ioan Cuza” din Iași organizează un  nou concurs adresat tuturor fanilor paginii de Facebook ai acesteia. Mecanismul este următorul: oricine poate propune o imagine pentru coverul Universtității, trimițând-o la adresa promovare@uaic.ro. Creațiile care îndeplinesc regulile concursului vor fi publicate în cadrul unui album pe pagina de Facebook și pe www.360.uaic.ro, după care acestea vor fi jurizate de membrii Departamentului de Marketing Educațional și Imagine Academică.

Câștigătorul va fi anunțat pe 26 aprilie și va primi drept premiu un hanorac cu însemnele Universității. De asemenea, imaginea propusă de acesta va fi cel puțin două săptămâni coverul paginii de Facebook al Universității.

Start concurs!

Cover-ul actual al paginii UAIC de pe Facebook

Propunerile înscrise în concurs: