Smarter – Lead the way!

În luna mai, studenţii interesaţi de conceptul de leadership sunt invitaţi să participe la o conferinţă marca AIESEC Iaşi. “Smarter- Lead the way!” este un proiect prin care tinerii din Iaşi vor avea posibilitatea de a acumula informaţii de actualitate din domenii precum: antreprenoriat, IT, marketing, leadership, dezvoltare personală.

Creat sub forma unui program de educaţie non-formală, Smarter va reuni în zilele de 13 şi 20 mai, la Grand Hotel Traian, persoane cu experienţe şi cu rezultate remarcabile în domeniul lor de muncă. Printre speakerii ce vor susţine sesiuni de training cu tinerii din Iaşi, se numără şi: Paul Olteanu, Valentin Ciacâru, Tedy Necula, Andy Szekely, Cezar-Gabriel Ciortescu, Severin Sânzianu.

Principalele motive pentru care ar trebui să vii la Smarter:

• Posibilitatea de a interacţiona cu reprezentanţi din mediul de afaceri
  • Informaţii valoroase şi actuale din domenii de interes
  • Posibilitatea de a interacţiona cu studenţi ce au aceleaşi interese ca şi tine
  • Dezvoltate personală

Deadline pentru înscrieri: 11 mai.

Studenţii participanţi din partea altor asociaţii şi organizaţii studenţeşti pot avea reducere la taxa conferinţei.

Mai multe informaţii puteţi afla accesând site-ul.