ATELIERELE PRIME Iaşi, ediţia a IV-a

Duminică, 8 aprilie va avea loc proiectul ATELIERE organizat de PRIME Iaşi -Asociaţia Europeană a Studenţilor la Relaţii Publice şi Comunicare.

În cadrul acestei ediţii vor participa patru speakeri ce vor susţine tre worksho-uri diferite. Dintre acestea amintim:

1. Sorin Grădinaru (Managing Director România la SERY*Creative Communication) – “De la brand naţional la brand local’’

2. Andrei Botez (Co-founder la NON) – “Microtargeting. Secretul campaniilor de mâine’’

3. Tudor Munteanu (Director de creaţie şi fondator NAMOGO) şi Andra Precupanu (Marketing Manager) – “Personalitatea brandului transpusă în concept de identitate şi brand voice’’

Începând cu data de 28 Martie studenţii se pot înscrie la unul dintre cele trei workshopuri.

Evenimentul se va desfăşura la „Centrul de Sprijinire şi Dezvoltare a Afacerilor IDEO”, partenerul principal al evenimentului.

ATELIERE este un proiect care urmăreşte crearea unui cadru de întâlnire şi simulare a activităţilor specifice domeniului Relaţiilor Publice şi Publicităţii între studenţi şi specialişti.

Evenimentul se adreasează studenţilor din ciclul de licenţă de la Comunicare şi Relaţii Publice cât şi masteranzilor de la Publicitate şi Relaţii Publice, Marketing şi Comunicare în Afaceri şi Jurnalism.

PRIME Iaşi este o organizaţie studenţească, nonguvernamentală, nonprofit, apolitică, bazată pe voluntariat, filială a PRIME România.

Pentru mai multe detalii accesaţi www.primeiasi.ro , secţiunea ATELIERE sau pagina de facebook a proiectului.