OMV Petrom SA recrutează la UAIC

Joi26 mai 2011, în cadrul proiectului  Ziua OMV Global Solutions 2011 compania OMV Petrom SA, între orele 10:00 şi 11:00 se va prezenta tuturor studenţilor ori absolvenţilor interesaţi de o carieră în domeniu. Întâlnirea va avea loc în amfiteatrul B6 al Departamentului de Geologie şi va fi urmată de o serie de interviuri cu doi manageri ai companiei, între orele 11:00 şi 17:00.

Compania vizează masteranzi, studenţi din anii terminali sau absolvenţi de Inginerie Geologică şi Geochimie.

Cei care doresc să participe la selectie sunt rugaţi  să trimită până la data desfăşurării evenimentului (26 mai) CV-ul pe adresa applications@omv.com sau applications.ep@omv.com

În subiectul mesajului trebuie să apară numele, universitatea şi faptul că expeditorul este student la master, student în an terminal sau absolvent (de exemplu Popescu Laura, Geologie Iasi, an II Master).