Repartiţia locurilor de cazare 2009-2010

Puteţi vedea repartiţia locurilor de cazare pe facultăţi pentru anul universitar 2009-2010 aici.

Vă reamintim că:

Pe 23 septembrie se vor afişa la facultatea ta listele cu studenţii care au primit, în ordinea punctajelor obţinute (la admitere sau în anul precedent) dreptul de cazare în căminele UAIC

Între 24-27 septembrie poţi ridica de la facultate dispoziţia de cazare, pe care o prezinţi la căminul unde ai fost repartizat pentru a te caza

Pe 28 septembrie ora 15:00 se anulează dispoziţiile de cazare ale studenţilor care nu s-au cazat

De pe 29 septembrie, ora 9:00, locurile rămase libere sunt redistribuite în ordinea mediilor, celor care nu au primit cazare în prima fază. Dispoziţiile de cazare sunt valabile 24 de ore.

De asemenea, unele facultăţi au afişat deja listele cu cei care au primit cazare:

bannercazare

Facultatea de BIOLOGIE – informaţii despre cazare vă poate oferi dna adm. sef Cecilia Bîlbă 0232 20 10 73. Listele sunt afişate la avizierul facultăţii.

Facultatea de CHIMIE- aici.

Facultatea de DREPT – aici.

Facultatea de ECONOMIE ŞI ADMINISTRAREA AFACERILOR – aici şi un anunţ pentru studenţi referitor la dispoziţiile de cazare, contestaţii şi turul 2 de cazări aici. Verificaţi şi sectiunea „Documente importante” de pe portal unde mai aveţi informaţii referitoare la medii de cazare, sălile de unde vă ridicaţi dispoziţiile şi tarife.

Facultatea de EDUCAŢIE FIZICĂ ŞI SPORT – aici.

Facultatea de FILOSOFIE ŞI ŞTIINŢE SOCIAL-POLITICE – aici. Listele complete le găsiţi la avizierul facultăţii sau le puteţi descărca de aici.

Facultatea de FIZICĂ – aici.

Facultatea de GEOGRAFIE ŞI GEOLOGIE – aici.

Facultatea de INFORMATICĂ  – aici.

Facutatea de ISTORIE – aici.

Facultatea de LITERE – aici.

Facultatea de MATEMATICĂ – aici.

Facultatea de PSIHOLOGIE ŞI ŞTIINŢE ALE EDUCAŢIEI – aici.

Facultatea de TEOLOGIE ORTODOXĂ – aici.

Facultatea de TEOLOGIE ROMANO-CATOLICĂ – aici.

CENTRUL DE STUDII EUROPENE – aici.