Lectia de management – ediția a XIV-a: „Numărul 1 în Europa: perseverență și succes”

Firma Te-Rox Prod din Paşcani a ajuns cel mai mare producător european de scaune auto pentru copii, cu o cifră de afaceri anuală de peste 25 de milioane de euro. Dacă vrei să o cunoști pe doamna Doina Cepalis, arhitecta acestui extraordinar succes antreprenorial, vino luni, 14.05.2018, la ora 18, în amfiteatrul B1 (corp B), la Lecția de management – ediția a XIV-a, un proiect de difuzare a opiniilor practicienilor către studenții de anul I, II, III și de la Master, interesați de domeniul Managementului. Timp de aproximativ 90 de minute, doamna Doina Cepalis, proprietarul și managerul general al Te-Rox Prod din Pașcani, va dialoga cu studenții pe teme de competitivitate și dezvoltare a unei afaceri, sub titlul „Numărul 1 în Europa: perseverență și succes”.