Seminar: „Orientare în carieră”, ediția a VII-a

AFIS OCEști student la Iași și ai până în 35 de ani? Asociația Tehnică de Formare Profesională „TEACH ING” te invită cu mare drag să participi pe data de 19 mai, între orele 16:00 și 20:00, la seminarul „ORIENTARE ÎN CARIERĂ”, care a ajuns la a VII-a ediție și se adresează exclusiv studenților.

Dacă îți dorești să înțelegi necesitatea deținerii unui CV de Nota 10 sau dacă vrei să afli care sunt părțile componente ale unui CV reușit, evenimentul este pentru tine. Tot aici vei avea ocazia să înțelegi cum să iți creezi brand-ul personal ca viitor angajat, dar și să pui în practică ce vei învăța alături de noi și invitații noștri, profesioniști din domeniul Resurselor Umane.

Formularul de înscriere și alte date referitoare la proiect le găsiți AICI.

Seminarul se va desfășura în municipiul Iași în “Sala de conferințe” a Casei de Cultură a Studenților. Mai multe detalii despre desfășurarea seminarului se vor comunica ulterior persoanelor înscrise!