Vel Pitar angajează Analist Vânzări

Vel Pitar, cel dintâi brutar, specialistul pâinii bine facute și al satisfacerii gusturilor celor mai pretențioase pentru a aduce bucate alese la mesele românilor este în căutarea unui nou coleg pe postul de Analist Vânzări!

Candidatul ideal:

– Experiență în vânzări sau firmă de distribuție de produse alimentare;
– Preferabil studii superioare finalizate;
– Cunoștințe foarte bune de operare PC (Excel, Word);
– Foarte bune abilitați de comunicare și relaționare, analiză și organizare, spirit întreprinzător;
– Permis auto categoria B;
– Disponibilitate pentru deplasări.

Descrierea jobului:

– Prezintă și promovează produsele oferite de companie;
– Centralizează și prelucrează informațiile din piață;
– Întocmește rapoarte periodice pentru managerul de vânzări;
– Oferă suport pentru monitorizarea procesului de vânzare;
– Contribuie la atingerea target-ului de vânzări alocat;
– Implementează politicile comerciale și de mercantizare ale firmei;
– Colaborează cu echipajele de distribuție.

CV-ul poate fi trimis la  adresă de e-mail: georgeta.iacob@velpitar.ro