Un nou proiect al Centrului de Învățare al UAIC, în parteneriat cu ASCOR Iași.

Studenții Universității „Alexandru Ioan Cuza” din Iași sunt invitați să participe la momentul inaugural al întâlnirilor de „Consiliere spirituală”, ce vor avea loc la Centrul de învățare al UAIC, la Casa „Miclescu”. Primul invitat al întâlnirilor va fi Arhim. Nicodim Petre, Consilier al Sectorului de Misiune al Arhiepiscopiei Iașilor și Stareț al Mănăstirii Bucium. Întrucât va fi un program de consiliere, numărul de locuri este limitat la 20. Înscrierile se pot face la Andreea Gabor – 0730 731 546. Programul de consiliere spirituală va fi unul constant, în fiecare miercuri, începând cu ora 18:00, la Centrul de învățare al Universității „Alexandru Ioan Cuza” din Iași, în casa „Miclescu”, din spatele corpului B (Str. Pinului, nr. 2). Vă așteptăm, așadar, miercuri – 8 mai 2019, începând cu ora 18:00, la prima întâlnire a programului de consiliere spirituală!