Oportunitate de voluntariat pentru 10 studenți UAIC în cadrul unui eveniment internațional de prestigiu

Cu ocazia preluării, de către România, a președinției Consiliului Uniunii Europene, Ministerul Economiei va organiza în perioada 16-17 mai 2019, la Iași, „Reuniunea informală a Grupului la Nivel Înalt pentru Competitivitate și Creștere (Piață Internă și Industrie)”. În acest sens vor fi selectați 10 studenți voluntari care dețin cunoștințe de limba engleză la nivel bun, abiliăți de comunicare, relaționare și organizare.

Dacă îndeplinești condițiile de mai sus și vrei să îți treci în CV voluntariatul în cadrului unui eveniment de prestigiu, trimite până pe 13 mai un scurt CV la adresele de email: carmen.oglakci@economie.gov.ro și bogdan.covalciuc@economie.gov.ro