Vel Pitar angajează facturist

unnamedGrupul Vel Pitar este unul dintre cei mai importanţi angajatori din România, având peste 3000 de angajaţi. Vel Pitar încurajează iniţiativa personală, oferind oportunităţi deosebite de învăţare şi creştere, într-un mediu ce recompensează performanţă individuală. Angajaţii noştri au şanse egale de promovare, performanţă şi potenţialul de creştere al fiecăruia fiind criteriile unice de selecţie în cadrul companiilor din grupul Vel Pitar.

Candidatul ideal:
– Studii superioare;
– Experienta in relatiile cu clientii este un plus
– Abilitati de utilizare calculator, de introducere date in vederea procesarii lor electronice, de utilizare Microsoft Office (Excelul constituie un avantaj)
– Bune abilitati de relationare si negociere, diplomatie, capacitate de ascultare, personalitate echilibrata;
– Capacitate de concentrare, prezenta de spirit, dinamism, orientare spre client;
– Receptivitate fata de nou si dorinta de autoperfectionare.

Descrierea jobului

– Preluarea comenzilor de la clienti, distribuitori, agenti, angajatii societatii, comenzi exprimate prin modalitatile de transmitere clasice: telefon, posta electronica, fax;
– Introducerea acestora in sistemul informatic, fie direct in ERP-SAP, fie prin aplicatia de inregistrare comenzi;
– Centralizarea si transmiterea comenzilor catre departamentele client intern;
– Efectueaza operatiunile de plati si incasari;
– Disponibilitate de lucru in 2 schimburi, un weekend 1 data pe luna.

CV-urile pot fi trimise la adresa georgeta.iacob@velpitar.ro, iar pentru mai multe detalii ne puteți contacta la telefon 0740 108 408.