Iulius Management Center angajează Asistent relații cu publicul

Anunt Angajare IMCIuliul Management Center, parte din grupul de companii Iulius, cel mai important dezvoltator și operator român de centre comerciale de tip mall și proiecte multifuncționale, te vrea în echipă pe funcția de Asistent relații cu publicul!

Descrierea postului:

– primește, distribuie și expediază corespondența către clienții și departamentele din interiorul companiei, conform procedurilor;
– răspunde la telefon și oferă informații, în funcție de situație;
– primește reclamațiile și sugestiile scrise sau verbale din aprtea clienților și chiriașilor, comunicându-le ulterior departamentului abilitat în soluționarea acestora;
– coordonează lucrările speciale de întreținere, anunțând locatarii când sunt programate acestea;
– contactează chiriașii pentru anunțarea vizitelor;
– primirea facturilor emise și distribuirea acestora către chiriași.

Cerințe:

– studii superioare finalizate;
– cunoașterea limbii engleze la nivel mediu și operare MS Office (Word, Excel);
– prezență fizică plăcută și discurs profesionist;
– capacitatea de a comunica și relaționa în situații diverse;
– capacitate de organizare și prioritizare;
– inițiativă și atitudine pozitivă;
– flexibilitate, discreție și loialitate.

Se oferă:

– pachet salarial motivant;
– condiții de muncă deosebite, într-un mediu dinamic și stimulativ;
– posibilitatea integrării într-o echipă tânără, caracterizată prin performanță și succese dovedite.

Dacă ești interesat sau dacă ştii pe cineva care este interesat/ interesată să lucreze la Palas pe funcția de Asistent relații cu publicul, aşteptăm cu interes CV-urile la adresa de email: resurseumane.is@iuliusmall.com.