Program de dezvoltare a carierei

Universitatea ”Alexandru Ioan Cuza” din Iași, prin CIPO, AIESEC IAŞI şi SOCIOEXPERT îţi oferă un program pentru dezvoltarea carierei.

Ce obţii?

Îţi perfecţionezi competenţele practice pentru carieră şi afaceri, motivaţia şi încrederea, pentru că de teorie  te-ai săturat…

La ce-ţi foloseşte?

Înveţi să faci bani şi să devii o persoană de succes;

Ştii cum să pui problema si să câştigi în orice situaţie;

Înveţi să dezvolţi bunuri/produse sau servicii şi să le vinzi, pentru că aşa se fac banii;

Îţi controlezi temerile şi rezolvi probleme care par de nerezolvat.

Cine poate să participe?

Persoanele care vor performanţe în carieră şi afaceri: studenţi, profesori, manageri, angajaţi, elevi.

Cât costă?

Preţul este 100 euro. Ca student/elev, plăteşti doar 50 euro, dacă stii să negociezi. Nu ştii? Te învăţăm noi, dar tot 50 de euro plăteşti, de data asta!  Iar dacă vii cu un prieten, vă oferim, în plus, o reducere de 10%.

Inscrieri: office@socioexpert.ro/ tel: 0723 702458.

Grupa minimă: 20 de persoane

Oferim diplomă recunoscută, suport de curs, motivaţie şi inspiraţie.

Programul poate fi oferit atât persoanelor fizice, cât şi companiilor private, în scopul dezvoltării performanţelor în carieră şi creşterii profitului.

Important: Cele mai bune idei de afaceri vor fi premiate!