Blue Air Iași angajează reprezentanți servicii clienți

Alătură-te echipei de Servicii Clienți Blue Air Iași! Ești absolvent de liceu/ student/ sau absolvent de facultate cu un nivel bun de limba engleză și abilități foarte bune de comunicare?

Căutăm un coleg care să se alătura ehipei noastre aflate în permanentă expansiune, cu următorul profil (experiența enterioară nu este necesară):

• Abilități excelente de comunicare, bun ascultător, pozitiv și orientat către client

• Persoană care învață rapid

• Abilități bune de utilizare a calculatorului (Word, Excel, Outlook)

• Abilități de lucru în echipă

• Flexibil în ceea ce privește programul de lucru, ținând cont de faptul că echipa lucrează în schimburi care acoperă 24/7

• Capacitatea de a gestiona situații de stres și de a reacționa rapid pentru a rezolva orice problemă

Dacă sunteți interesați vă rugăm să ne trimiteți CV-ul dvs. folosind adresa de e-mail HRRecruitment@blue-air.ro. Limba engleză este obligatorie, iar a doua limbă (italiană, greacă sau spanioloă), va fi considerată un avantaj.