PRIME Iași recrutează

După o binemeritată vacanță, PRIME Iași demarează o nouă campanie de recrutări. Aceasta are rolul de a mări echipa de voluntari PRIME Iaşi, selectând studenţi de la Comunicare şi Relaţii Publice, din ariile conexe sau dintre cei pasionaţi de acest domeniu.

Membrii PRIME Iași vă așteaptă în intervalul 24-26 septembrie la ,,Balenă” în cadrul PRIMETaleLand, unde vă vom răspunde tuturor curiozităților ce țin de organizația noastră. De asemenea, studenții care vin vor participa la activități interactive de cunoaștere și nu numai!

Pentru mai multe detalii ne puteți urmări pagina de Facebook (PRIME Iași), respectiv pagina de Instagram (@primeiasi).

PRIME Iaşi este o organizaţie studenţească, nonguvernamentală, nonprofit şi nereprezentativă, apolitică, bazată pe voluntariat, care are ca scop sprijinirea studenţilor din Iaşi, din domeniul Comunicării şi Relaţiilor Publice şi domeniile conexe, în dezvoltarea personală și profesională.