Lansarea volumelor „Viața între speranță, destin și dulcea povară a iubirii” și „Reflecții despre viață Quo Vadis România?” , autor prof.univ.dr. emerit Emil Horomnea

Joi, 14 martie, de la ora 17.00, în Amfiteatrul C3, corp C, et.2, va avea loc lansarea de cartea a volumelor „Viața între speranță, destin și dulcea povară a iubirii” și „Reflecții despre viață Quo Vadis România” , scrise de domnul prof.univ.dr. emerit Emil Horomnea.

Lansarea de carte va include și o sesiune de autografe. Multe exemplare vor fi oferite cadou studenților. Domnul prof. univ. dr. emerit Emil Horomnea invită călduros întreaga comunitate academică a Universității Alexandru Ioan Cuza din Iași să ia parte la acest eveniment. Volumele pot fi achiziționate de la Librăria Trafrali.