Sales Program at IULIUS: program de dezvoltare profesională în domeniul închirierilor și vânzărilor

Grupul IULIUS, cel mai mare dezvoltator şi operator de proiecte mixte şi centre comerciale de tip mall din România, îţi oferă oportunitatea formării într-un mediu de business profesionist.

Sales Program at IULIUS este un program de dezvoltare profesională în domeniul închirierilor și vânzărilor, care se adresează studenților în ultimul an de licență, masteranzilor și absolvenților de studii universitare.

Programul constă în pregătirea participanților pe durata a 6 luni de internship plătit, la finalul cărora au șansa de a fi angajați în departamentele de leasing sau vânzări ale companiei IULIUS.

Participanții la program vor fi implicați în proiecte cu impact în strategia de business și vor avea alături un mentor, care să le susțină dezvoltarea pas cu pas. Pe parcursul evoluției în program, nivelul de responsabilitate și complexitateaproiectelor va crește, asigurând un mediu dinamic și competitiv, care să-i ajute să-și atingă potențialul.

Cui ne adresăm?

Studenţilor în an terminal sau masteranzilor din cadrul Universității „Alexandru Ioan Cuza” din Iaşi:

• buni cunoscători ai limbii engleze;
  • buni utilizatori ai pachetului MS Office;
  • cu dorință de a se dezvolta în mod constant;
  • curioși, cu abilități de leadership și cu spirit de a lucra în echipă.

Ce vei învăţa?

• negocierea şi monitorizarea contractelor de închiriere;
  • prospectarea pieţei în vederea identificării potenţialilor clienţi;
  • redactarea, verificarea şi semnarea contractelor de închiriere;
  • modalități de prezentare a locaţiilor potenţialilor chiriaşi;
  • reprezentarea companiei în relaţiile cu partenerii;
  • soluţionarea şi direcţionarea solicitărilor chiriaşilor din portofoliu.

Ce avantaje ai?

• 6 luni de internship plătit;
  • pregătire profesională în mall management;
  • formare alături de un mentor;
  • simulări și aplicații practice în echipă;
  • posibilitate de angajare în companie.

Unde aplici?

Înscrie-te pe www.bit.ly/sales-iulius până duminică, 2 decembrie 2018.