Universitatea de vară „Iaşi – istorie, cultură, viitor”

Academia de Studii Economice din Bucureşti – Facultatea de Business și Turism (prin Departamentul de Turism şi Geografie) în parteneriat cu Universitatea „Alexandru Ioan Cuza” din Iaşi – Facultatea de Economie şi Administrarea Afacerilor și Facultatea de Geografie şi Geologie organizează Universitatea de vară „Iaşi – istorie, cultură, viitor” în perioada 2-8 septembrie 2018.

Din program: excursii, vizite profesionale, ateliere creative, treasure hunt, concurs foto și de vlogging, jocuri de team building, board games, foc de tabără, karaoke, disco etc.

Cazarea şi masa vor fi asigurate în campusul Universităţii „Alexandru Ioan Cuza” din Iași.

Taxa de participare este de 200 lei și include 6 nopţi de cazare, prânzul și cina, precum și excursiile. Nu sunt incluse în taxa de participare intrările la obiectivele turistice.

Pentru studenții UAIC, sunt disponibile 10 locuri pentru Geografie, FEAA sau orice alta facultate. Inscriere aici: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScDIKtdXrRv2wOU5UOqlHnsEnbmGhiHr9CcY3R3rn2NVAG5UQ/viewform