Completați chestionarul privind satisfacția studenților față de Universitate, ediția 2018!

Universitatea a lansat editia 2018 a Chestionarului privind satisfactia, un sondaj in care studentii evalueaza aspecte legate de viata studenteasca la UAIC.

Click aici pentru a completa sondajul

Completarea chestionarului dureaza aproximativ 10 minute, iar toate raspunsurile sunt anonime. Studentii sunt intrebati despre interactiunea cu diverse servicii ale Universitatii, conditii de cazare, acces la internet, comunicarea cu angajatii, cantina etc. Facultatile si serviciile relevante primesc, la finalul chestionarului, un raport statistic, cu toate datele anonimizate.

Universitatea ofera si premii – un hanorac UAIC pe saptamana. Cei care vor sa se inscrie vor trebui sa isi lase o adresa de email, folosita strict pentru tragerea la sorti.