UNSR organizează „Gala de 10”. Vezi cum te poți înscrie

Uniunea Națională a Studenților din România organizează  Gala de 10, eveniment ce va avea loc la Palatul Parlamentului, la data de 24 februarie, începând cu ora 15:00.

Scopul principal al evenimentului este premierea rezultatelor academice excepționale, astfel că, 10 studenti cu rezultate foarte bune din întreaga țară vor fi premiați. Avem rugămintea să ne ajutați prin răspândirea acestei oportunități în universitatea dumneavoastră deoarece suntem convinși că există studenți minunați ce merită premiile noastre şi aplauzele unei întregi săli, crescând astfel şi prestigiul universității.

Pentru înscriere, studenții trebuie să completeze formularul de pe site-ul destinat evenimentului (www.unsr.ro/gala-de-zece), la secțiunea STUDENȚI. În cadrul aceluiași formular se găsește secțiunea PARTICIPANT, unde va completa oricine își doreşte să participe la eveniment (părinți, cadre didactice, studenți etc.). Termenul limită pentru înscrieri este 15 februarie.