Gala aniversară a Ligii Studenților la Filosofie Iași

afis gala photoshop 1Liga studenților de la Filosofie Iași sărbătorește un an de la înființare. În acest sens, vineri, 27 mai, de la ora 16:00 în Aula Magna „Mihai Eminescu” din corpul A al Universității “Alexandru Ioan Cuza” din Iași va avea loc Gala Aniversară L.S.F.I. Vă învităm să vă rupeți de cotidian și să fiți alături de noi în aceste momente pline de emoție.

În cadrul evenimentului se vor desfășura diverse momente artistice, li se vor recunoaște voluntarilor contribuția adusă în implementarea proiectelor prin premii și de asemenea, se va anunța și  prezenta noul board dar și raportul de activitate din acest an al ligii. Un alt moment cheie al evenimentului va fi lansarea primul număr  al „Revistei L.S.F.I.” Aceasta însumează o serie de rubrici la care au lucrat voluntarii asociației și este destinată atât studenților cât și profesorilor din mediul academic.

Dintre invitați vor face parte Decanul dar și profesorii Facultății de Filosofie și Științe Social-Politice din Iași.