Amazon angajează

1 printAmazon angajează Catalog Associates, Imaging Support Associates și Retail Services Associates

Având peste 150 000 de angajați în întreaga lume, compania Amazon este lider la nivel global în comerțul on-line și unul dintre furnizorii de top de servicii web. Divizia din Iași a companiei oferă oportunități de angajare pentru studenți și absolvenți ai Universității ”Alexandru Ioan Cuza”, cu foarte bune abilități analitice și competențe de comunicare la nivel avansat în limba engleză și o a doua limbă străină: italiană, spaniola, franceza, germana sau portugheza.

Pentru cei care au doar cunoștințe de limbă engleză, Amazon oferă posibilitatea de a participa la cursuri pentru îmbunătățirea abilităților de comunicare pentru încă o limbă străină.

Vă invităm să trimiteți CV-ul pe adresa de e-mail campus-iasi@amazon.com sau să ne contactați pentru detalii suplimentare la numărul de telefon : 0332 733 534.