Balul bobocilor al Facultății de Drept

Afis Balul BobocilorÎn seara de 3 decembrie 2015, începând cu ora 20:00 în club Skye, va avea loc Balul Bobocilor al Facultății de Drept.
Facultatea de Drept împreună cu Asociația Studenților la Drept a Universității „Alexandru Ioan Cuza” din Iași pregătesc un spectacol inedit cu diversitate de momente, ținute și emoții.
Atitudinea competitivă și încrezătoare a concurenților de anul acesta au condus la ideea de ‘Pin-Up’, idealul de personalitate în Anglia anilor ’40. Competiția va fi încheiată de Ruby care va da și startul petrecerii.
Biletele pot fi achizitionate de la reprezentanții grupelor în cazul studenților la Facultatea de Drept sau la 0740.393.897 (Raluca). De asemenea, cei care doresc să facă rezervări pentru masă, o pot face la 0746325551. (Oana).