AIESEC Iaşi recrutează!

Recrutare AIESECDe 22 de ani, în fiecare toamnă, AIESEC Iaşi îşi măreşte echipa cu viitori lideri, cu tineri entuziaşti, interesaţi de oportunităţi pentru dezvoltare într-un mediu multicultural. De 22 de ani scriem amintiri despre poveştile de succes ale membrilor, care acum ne reprezintă cu mândrie în toată lumea.

Credem cu tărie că tinerii au nevoie de o gândire internaţională şi de experienţă practică, motiv pentru care suntem din nou în căutarea celor care vor să pună bazele carierei lor încă de la începutul studenţiei.

GL_flyerContează cum începi! Aşa că nu mai pierde timpul şi înscrie-te în AIESEC până pe 14 octombrie, accesând linkul www.aiesec.ro. Ceea ce urmează va fi doar povestea ta.

Dacă vrei să afli mai multe despre noi, te așteptăm la Evenimentul de prezentare de pe 12 octombrie, ora 20:00, în Facultatea de Economie şi Administrarea Afacerilor, Amfiteatrul B7.