ASFI recrutează

AFIS ASFI recruteazăAsociaţia Studenţilor Francofoni din Iaşi (ASFI) desfăşoară, în perioada 5-9 octombrie, campania de recrutare. Pentru înscrieri, puteţi găsi voluntarii la cortul ASFI amplasat vizavi de corpul A al Universităţii “Alexandru Ioan Cuza” din Iaşi sau la standul din cadrul Facultăţii de Litere. De asemenea, pentru a afla mai multe despre noi şi despre activitatea noastră, vă invităm la prezentarea asociaţiei (ASFI, încântaţi de cunoştinţă!), care va avea loc pe 7 octombrie, ora 20.00, în Aula Magna “Mihai Eminescu”(corpul A, UAIC).

Arată că-ţi pasă, Bal Mascat, Echos francophones şi Festivalul Zilele Studentului Francofon (festival premiat de Universitatea “Alexandru Ioan Cuza” din Iaşi ) sunt pilonii activităţii ASFI, care îţi vor oferi şansa de a-ţi transforma studenţia într-una de neuitat.

Înscrie-te online sau află mai multe detalii pe www.asfi.ro, blogulfrancofonilor.blogspot.ro sau pe pagina de Facebook (facebook.com/asfi.ro).