PR Tea de Iaşi a ajuns la cea de XI- a ediţie

PRIME Iaşi organizează şi în acest an proiectul PR Tea de Iaşi, ce va avea loc pe data de 21 mai 2014, ora 17:00 la Librăria Cărtureşti din cadrul Palas Mall.

Cea de-a XI- a ediţie o va avea ca invitat special pe Mihaela Tatu, realizatoare şi moderatoare de emisiuni televizate – Viaţa bate filmul, De 3xfemeie, Celebri sau nu – , voce radiofonică şi speaker la evenimente de dezvoltare personală. Împreună cu aceasta, studenţii vor profita de cadrul informal şi vor afla „Cum este să fii profesionist”.
Studenţii interesaţi se vor putea înscrie accesând pagina oficială de Facebook PR Tea de Iaşi, şi completând formularul ce va fi lansat pe data de 12 mai 2014. Numărul de locuri disponibile din cadrul evenimentului va fi de 49, iar selecţia persoanelor înscrise se va realiza pe baza celor mai interesante întrebări adresate speaker-ului. De asemenea, cei mai activi studenţi vor fi recompensaţi cu premii şi multe surprize.