Recrutări ASAFFI

ASAFFIToamna aceasta, Asociaţia Studenţilor şi Absolvenţilor Facultăţii de Filosofie Iaşi te întreabă ”De ce să stai în banca ta?”. Facultatea nu înseamnă doar cursuri, seminarii și examene ci îți oferă și o ocazie extraordinară de a te cunoaște pe tine.

Modul cel mai potrivit prin care poți face asta este să te implici ca voluntar în activități care să te provoace să ieși din zona ta de confort.

Așadar, te poţi alătura echipei ASAFFI, unde vei putea să înveți despre comunicare și relații publice, resurse umane, managementul proiectelor, time management, public speaking și mai ales, vei învăța să le pui în practică! Așadar, dacă vrei aceste lucruri și dacă vrei și să cunoști o mulțime de oameni, înscrie-te în ASAFFI, completând formularul de înscriere ce se găseşte pe blogul asociaţiei. Te așteptăm să aplici!