Rezultate candidati din Republica Moldova si candidati de etnie roma – 1 august

Rezultate Licenta – Candidati din Republica Moldova

Master – Candidati din Republica Moldova

NOU! Master – rezultate după redistribuireAnunt important despre confirmarea locurilor, master etapa3 – 4 sept

Rezultate candidati de etnie roma

Candidaţii admişi în etapa a II-a (astăzi, 1 aug. 2013) pe locurile cu finanţare de la BUGET prin redistribuire taxă/buget  îşi vor confirma locul în perioada 2-3 sept. 2013, astfel:

• achită taxa de înmatriculare de 50 lei la unităţile BRD în contul facultăţii la care au fost admişi;

• semnează noile declaraţii pe propria răspundere între orele 1000-1500, la RECTORAT – BIROUL PROGARME DIDACTICE, etaj II (tel. 0232 -201119);

• depun actele de studii în original.

Notă: Taxa de şcolarizare achitată la confirmarea locului de la taxă va fi restituită ulterior în baza chitanţei originale şi a unei cereri.

Candidaţii de pe Listele de aşteptare din prima etapă care au fost admişi la TAXĂ în etapa a II-a (astăzi, 1 august 2013) îşi vor confirma locul în perioada 2-3 septembrie 2013, astfel:

1. achită prima rată din taxa de şcolarizare percepută de facultatea la care au fost admişi la unităţile BRD în contul facultăţii respective;

2. semnează noile declaraţii pe propria răspundere între orele 1000-1500, la RECTORAT – BIROUL PROGARME DIDACTICE, etaj II (tel. 0232 -201119);

3. depun actele de studii în original.

După acest termen, vor fi declaraţi respinşi candidaţii care nu au depus dosarul cu actele în original, care nu au semnat declaraţia pe propria răspundere şi nu au achitat taxele menţionate mai sus.