Ajută un boboc! Povestește-i despre facultatea ta!

În urmă cu câțiva ani erai și tu unul dintre cei care nu știau care e decizia cea mai bună privind facultatea pe care o vei urma. Pentru că Admiterea 2013 se apropie, credem că viitorii boboci pot afla cele mai autentice și mai relevante informații despre studenție chiar de la cei care sunt sau au fost de curând studenți UAIC.

Dacă vrei să le dai o mână de ajutor, trimite-ne un paragraf prin care să povestești ce crezi că ar trebui să știe un tânăr care ia în calcul facultatea la care tu studiezi sau ai studiat. Care sunt sfaturile pe care i le-ai da, experiențele pe care crezi că ar fi bine să i le împărtășești?

Pentru a răspunde, dacă vrei să ajuți un boboc, te rugăm să completezi formularul de mai jos: