Serviciul de Informaţii Externe îşi prezintă oportunităţile de angajare

sriServiciul de Informaţii Externe organizează în zilele de miercuri, 05.06.2013, ora 13,30 şi joi, 06.06.2013, ora 08,30, în Amfiteatrul B1 din Corpul B al Universităţii, prezentarea oportunităţilor de angajare oferite de instituţie.

Sunt aşteptaţi studenţii masteranzi, cu rezultate universitare bune şi foarte bune, cunoscători cel puţin ai unei limbi străine şi care îşi doresc o carieră deosebită.

A face parte din Serviciul de Informaţii Externe implică responsabilitate într-un mediu dinamic, atractiv şi incitant, profesionalism într-o activitate unică în slujba ţării.

Reprezentanţii instituţiei vor răspunde întrebărilor participanţilor la prezentare şi vor fi oferite detalii privind posibilitatea dezvoltării unei cariere de excepţie în Serviciul de Informaţii Externe.
Persoanele interesate care nu pot participa au la dispoziţie site-ul oficial al instituţiei.