ASFI Recrutează!

Asociația Studenților Francofoni din Iași desfășoară, în perioada 4-12 octombrie, campania de recrutare ! Pentru înscrieri, te așteptăm la cortul ASFI amplasat în fața Universității „Alexandru Ioan Cuza”. De asemenea eşti invitat să participi la prezentarea ASFI care va avea loc în data de 12 octombrie, la ora 20.00, în amfiteatrul B1 (corpul B, UAIC).
Onorată de titlul de Cea mai bună asociație a anului, primit în 2010, emoționată de împlinirea, în 2011, a celor 10 frumoși ani de existență, ASFI îți propune o studenție de nota 10 !
Vino și convinge-te ! Teatru, Bal Mascat, proiecte umanitare, concerte, activități sportive, spectacole, Festivalul Zilele Studentului Francofon, excursii, Echos Francophones, soirée-uri, muzică, cafenele Literare constituie activitatea noastră, în câteva cuvinte !
Pentru detalii, vizitează-ne online, pe www.asfi.ro, blog-ul ASFI , pe pagina noastră de Facebook sau contactează-ne la adresa aefi_ro@yahoo.fr.