Cea mai ieftină vacanţă la mare

Studenţii şi angajaţii Universităţii „Alexandru Ioan Cuza” din Iaşi pot beneficia de oferta specială a Staţiunii Biologice Marine„Prof. dr. Ioan Borcea” Agigea, pentru un concediu la mare cu preţuri reduse.

Tariful de cazare este de 15 lei/pat/zi pentru studenți, respectiv 20 lei/pat/zi pentru salariații Universității “Alexandru Ioan Cuza” din Iași și 25 lei/pat/zi pentru salariații din afara Universității “Alexandru Ioan Cuza” , în camere cu 2-4 paturi.

Pentru servicile de masă, staţiunea are la  dispoziție o  cantină-restaurant, unde se pot servi 2-3 mese/zi la prețuri rezonabile.

Staţiunea Biologică Marină „Prof. dr. Ioan Borcea” de la Agigea este situată în imediata vecinătate a mării, lângă Staţiunea Eforie Nord, cu posibilități de acces la baza de tratament Eforie Nord și Techirghiol.

Calea de acces către Stațiune recomandată este cea prin Constanța-Eforie Nord-Port Agigea (fără a intra în incinta portului!), stânga 300 m.

Informaţii suplimentare:

+40-0241-742940