Rezultate – Facultatea de INFORMATICĂ

S-au afişat rezultatele concursului de admitere la Facultatea de Informatică – AICI

LICENŢĂ

• Buget – 8,98
  • Taxă – 8,40

CANDIDATII DECLARATI ADMISI SUNT OBLIGATI CA ÎN INTERVALUL 19 – 23IULIE 2010, SA SEMNEZE O DECLARATIE PE PROPRIE RASPUNDERE, SA DEPUNA LADOSAR ACTELE DE STUDII ÎN ORIGINAL SI SA PLATEASCA O TAXA ASTFEL:

• TAXA DE ÎNMATRICULARE DE 40 DE RON PENTRU CANDIDATII ADMISI LABUGET;
  • CEL PUTIN 30% (450 RON) DIN TAXA DE SCOLARIZARE PENTRU SEMESTRUL IAL ANULUI UNIVERSITAR 2010 – 2011, PENTRU CANDIDATII ADMISI CU TAXA.

Dacă nu te regăseşti pe lista celor admişi, trebuie să ştii că este posibil ca mediile de admitere să scadă, prin retragerea unor candidaţi care au fost admişi. Pentru mai multe detalii citeşte http://360.uaic.ro/2010/07/in-atentia-candidatilor-deocamdata-respinsi-la-admitere/.

Dacă eşti printre cei admişi, FELICITĂRI! Ai devenit student de Cuza. Înscrie-te mai jos pentru a primi prin email, înainte de a începe şcoala,cele mai noi informaţii despre Facultatea de Informatică şi despre Universitatea “Alexandru Ioan Cuza”:

[wpmlsubscribe type=”list” id=”11″]