Inscrie-ți profesorii la Gala Profesorului Bologna

Gala Profesorului Bologna, evenimentul prin intermediul căruia studenții din România premiază adevăratele valori din Învățământul Superior din România, cadre didactice apreciate de către studenți prin implicarea, devotamentul și dăruirea pe care o afișează în actul pedagogic, se va desfășura anul acesta la Timișoara. Ediția 2010 va fi desfășurată cu sprijinul a peste 62 dintre cele mai importante organizații studențești din România.

Înscrierile încep în 22 februarie și continuă până în 22 martie iar Gala va avea loc în 23 aprilie.

Poți înscrie și tu un profesor pe sit-ul www.profitari.ro, iar pe blogul nostru poti citi despre profesorii de la Cuza premiați anul trecut la Gala Profesorului Bologna.