Customer Service Advisor la UniCredit Bank

Esti o persoana comunicativă și energică?

Vrei sa faci parte dintr-o echipa cu tineri ambițioși, care se ajută reciproc și care lucrează într-o atmosferă destinsă? Perfect! Avem joburi disponibile în două departamente în care te poți dezvolta în funcție de abilitățile pe care le deții și de programul de lucru pe care ți-l dorești:

• Customer Service Advisor în Departamentul Inbound
  • Oferim suport clienților băncii (24/7) prin apel telefonic
  • Job-ul presupune lucrul în ture, program de zi și de noapte. Turele de noapte si weekend-urile lucrate sunt plătite în plus. Daca ești student, programul de lucru te va ajuta să fii prezent la cursurile de la facultate.

• Customer Service Advisor în Departamentul Outbound
  • Inițiem apeluri către clienți pentru a le oferi produse și servicii bancare
  • Programul de lucru este fix, de luni pana vineri, 09:00 – 17:30. Sâmbătă și duminica sunt doar ale tale.

Ești candidatul ideal daca:

• Ai abilități de comunicare, relaționare și o dicție foarte bună
  • Ai abilități de persuasiune și negociere (utile în activitatea de Outbound)
  • Identifici rapid soluții pentru rezolvarea situațiilor neprevăzute
  • Cunoști limba engleză: nivel mediu/avansat
  • Ai studii superioare (ești student sau absolvent)

Experiența în domeniu nu este obligatorie, dar daca ai experiență în vânzări sau în call center, avantajul este de partea ta.

Ce iți oferim noi?

• Oportunitatea de a crește profesional într-o bancă de top din România
  • Training gratuit. Vei învăța tot ce ai nevoie pentru ca în prima zi la job să fii pregatit/ă
  • O locație centrala, aproape de principalele mijloace de transport în comun și o vedere deosebită spre Palatul Culturii și esplanada acestuia
  • Mod de lucru hibrid (o parte din timp la birou, cealaltă parte din confortul casei tale)
  • Pe lângă salariul de baza și bonurile de masa, îți oferim și bonusuri trimestriale, în funcție de performanță.

CV-urile pot fi transmise la una dintre adresele de email: jobs@unicredit.ro sau andreea.grigoras@unicredit.ro.