AEGEE-Iași recrutează

Vrei să ai parte de experiențe de neuitat pe perioada studenției? Îți place să călătorești și să cunoști oameni din diferite țări din Europa? Ai acum ocazia de a te dezvolta într-un spațiu multicultural european!

Te așteptăm în AEGEE-Iași! Aici vei întâlni oameni interesanți, dornici să te cunoască. Împreună vom promova valorile și ideea de integrare europeană în rândul studenților, precum și schimburile de experiență internaționale. Totodată, ne dorim să aprofundăm ideea de unitate, înțelegere, pace, toleranță și conștiință europeană.

Te poți înscrie în AEGEE până pe 8 octombrie 2023. Pentru înscrieri nu există condiții speciale ce trebuie îndeplinite, doritorii trebuind doar să fie studenți, masteranzi sau doctoranzi.