PRIME Iași caută noi membri

PRIME Iași vă invită la lansarea proiectului prin care sunt recrutați noi membri

În ziua de 29 septembrie 2022, începând cu ora 20:00, sala D3 (Corp D, Facultatea de Psihologie și Științe ale Educației, etaj 2) va găzdui lansarea proiectului „recrutări”. Conceptul acestei ediții este unul sugestiv: „FIND me, PRIME me”. Ideea centrală este una interesantă, ajutorul pe care îl oferi are drept consecință dezvoltarea ta pe diferite planuri ale vieții. Mai pe scurt: „te-am găsit, m-ai găsit!”.

Evenimentul este găzduit de Asociația Studenților la Comunicare și Relații Publice (PRIME Iași). PRIME Iaşi este o organizaţie studenţească, nonguvernamentală, nonprofit şi nereprezentativă, apolitică, bazată pe voluntariat, membru al Alianței Naționale a Organizațiilor Studențești din România (ANOSR) și membru fondator al Federației Organizațiilor Neguvernamentale de Tineret din Iași (FONTIS). PRIME Iaşi are ca scop sprijinirea studenţilor din Iaşi, din domeniul Comunicării şi Relaţiilor Publice (și domeniile conexe), în dezvoltarea profesională şi personală. Printre proiectele PRIME amintim: teamAdventure, Aniversare, PR Tea de Iași, ATELIERE, PR OUTLook. Despre proiect: recrutări este proiectul care mărește numărul membrilor PRIME Iași, selectând cei mai buni studenți pasionați de la Comunicare și Relații Publice și specializările conexe.