Transgor Logistik recrutează Responsabil Facturare

Ești o persoană autonomă, organizată și vrei să te dezvolți în domeniul contabilității? Dacă răspunsul tău este DA, aplică acum pentru poziția de Responsabil Facturare și hai să ne cunoaștem!

Așteptăm CV-ul tău la adresa angajari@transgor.com sau contactează-ne la numărul 0799943584 și începe o carieră frumoasă la Transgor Logistik.

Unde vei lucra: la sediul central TRANSGOR LOGISTIK, din Tomești – Iași, Str. Stupinelor, nr. 41.

Ce activități vei desfașura alături de noi?

• vei învăța specificul activității și te vei integra în echipă(vei avea tot suportul nostru);
• vei procesa documentele (comenzi, facturi primite de la furnizori) în vederea facturării către clienți;
• vei înregistra documentele financiar-contabile ale companiei;
• vei menține documentele în bună ordine, vei urmări corectitudinea și parcursul documentelor comerciale.

De ce Transgor Logistik:

• Pentru că noi încurajăm și ne implicăm în dezvoltarea profesională a colegilor noștri;
• Pentru ca noi îți oferim pe langă pachetul salarial (care include bonuri de masă, abonament medical și decontarea transportului) un mediu de lucru sigur și de încredere.

Persoane eligibile: absolvenți facultate/master- profil contabilitate(cu sau fără lucrare de licență/disertație);

Perioada de angajare/de începere a activității va fi imediată.