Endava Career Opportunity

Ești gata să dai startul carierei tale? Endava are deschise 3 programe de interes pentru studenții și absolventii din cadrul Facultății de Informatică sau de la specializările Matematică Informatică și Informatică-Economică.

Câteva detalii legate de programe:

• Grup tintă: studenți în an terminal la licență, master, absolvenți
  • Arii: Development (Java), Automation (Java) și Application Management
  • Proces recrutare: test, interviu HR și interviu tehnic
  • Start date: 7 martie

Aplică intrând pe unul din link-urile de mai jos:

Graduate Program Backend Java

Graduate Program Automation Java

Graduate Program Application Management

Endava re-gândește modul în care oamenii interacționează cu tehnologia pentru a rezolva probleme complexe de business și reușește să realizeze acest lucru având un focus special pe oameni: clienți, angajați și utilizatori ai platformelor pe care le construim.

În prezent, compania are peste 3.000 de angajați în România, care lucrează pentru diverși clienți din industrii precum plăți, servicii financiare, TMT (Tehnologie, Media și Telecom) sau logistică. Una dintre cele mai mari companii de software de pe piața locală și în topul celor mai doriți angajatori, Endava este în proces continuu de extindere a echipei.