Începe festivalul-concurs de Strategie Publicitară și Relații Publice, team ADventure, ediția a XIV-a

Festivalul-Concurs de Strategie Publicitară și Relații Publice team ADventure este un proiect marca PRIME Iași, singurul din zona Moldovei care se concentrează pe strategiile publicitare și relațiile publice. Tema acestei ediții, „Urban Jungle”, pune accentul pe creativitatea care depășește orice limită și pe ieșirea din cotidian.

Lansarea evenimentului va avea loc pe data de 14 octombrie 2021, ora 20:00 în sala D3, Corpul D, din cadrul Universității „Alexandru Ioan Cuza” din Iași, dar și online pentru cei care nu pot participa fizic.

În cadrul primei etape a proiectului, participanții vor avea ocazia să descopere cine sunt partenerii ce au ales să ni se alăture aventurii din această ediție.

De asemenea, tot în cadrul acestui eveniment, viitorii concurenți pot afla cine vor fi persoanele ce îi vor ajuta pe tot parcursul desfășurării concursului, mentorii.