SABS organizează un program de internship de vară pentru studenți și absolvenți

În SABS dăm startul unui nou program de internship pentru studenții și absolvenții pasionați de .NET și Angular. Echipa noastră de mentori îți va fi alături pe toată perioada internshipului cu direcții și feedback constructiv. Suntem aici să ne asigurăm că îți vei aminti cu plăcere de această experiență și că vei avea parte de tot sprijinul nostru.

Ce trebuie să știi despre acest internship:

• Durată: 11 săptămâni (cu posibilitatea de a te alătura echipei pe perioadă nedeterminată)
  • Program: full-time (8 ore/zi)
  • Data de start: 19 iulie
  • Internship plătit

Pentru mai multe detalii despre internship, poți accesa site-ul nostru. Dacă ți-am trezit interesul, așteptăm CV-ul tău pe adresa humanresources@sabs.ro.

Hai să ne cunoaștem!

Despre SABS

SABS este o companie IT fondată în 2004, cu sediul în Iași. Aceasta livrează servicii IT către corporații din spațiul European, asigurându-se că tranformarea digitală a acestora este abordată conform standardelor de calitate în domeniu. SABS promovează creșterea sustenabilă, încurajând o adoptare responsabilă a soluțiilor de business, asigurându-se că partenerii și clienții sunt pregătiți să navigheze orice provocare și scenariu disruptiv din piață.