Expert Mind recrutează absolvenți pentru sediul din Iași

Grupul de firme EXPERT MIND, cu peste 14 ani de experiență și aprox. 100 de experți în contabilitate, resurse umane, audit și servicii juridice, își propune nu doar să ofere servicii potrivite fiecărui antreprenor, ci să se reinventeze mereu pentru a susține dezvoltarea permanentă a angajaților săi și a companiei.

Expert Mind este o firmă de expertiză contabilă, nominalizată locul I în topul firmelor de contabilitate din Iași.

În luna mai 2021, dăm startul campaniei de recrutare a peste 6 absolvenți pentru sediul din Iași, care să se alăture colegilor noștri din departamentele:

– Contabilitate
– Juridic
– Resurse umane

Persoane eligibile: absolvenți 2021 facultate/master (cu sau fără lucrare de licență/disertație);

Perioada de angajare/de începere a activității va fi: iulie-august 2021.

Beneficii:

• acumularea de experiență în domeniul studiilor în baza unui contract individual de muncă;
  • majorări salariale periodice, bazate pe performanță;
  • proiecte profesionale provocatoare;
  • evenimente interne;
  • ziua de naștere liberă.

Alătură-te echipei EXPERT MIND pentru o carieră de EXPERT!

Te invităm să ne transmiți CV-ul la andreea.andreescu@expertmind.ro, până pe data de 25 mai 2021