Oportunitate de angajare la compania Besedo

La Besedo, lider de piață în protejarea și asistarea utilizatorilor din mediul online, cream experiențe mai bune în lumea digitală.  În Malta și Columbia sunt colegii noștri experți în analiza și moderarea conținutului, iar în Franța echipa noastră de development construiește instrumente și creeaza modele de AI pentru  moderarea conținutului, înainte ca acesta să ajungă la utilizatorul final.

În Iași ne mărim echipa și avem nevoie de un coleg nou, ca și asistent de salarizare, pentru a efectua sarcini și servicii administrative, sprijinind departamentul de salarizare care se ocupă de entitățile noastre din Malta, Columbia, Suedia, Germania și Franța.

Te vei ocupa de:

• asistența administrativa pentru departamentului de salarizare
  • sarcini administrative, inclusiv introducerea datelor și pregatirea rapoartelor
  • prelucrarea administrativă a noilor angajări și rezilieri de contracte
  • actualizarea registrelor de personal
  • actualizarea și mentinerea procedurilor de lucru

Va trebui să păstrezi confidențialitatea tuturor informațiilor privind salariile si registrul de personal al fiecărui angajat

Este nevoie sa ai:

• un nivel excelent al limbii engleze, atât scris, cât și vorbit
  • abilități deosebite de organizare și de gestionare a timpului
  • atenție deosebită la detalii, necesară pentru introducerea în sistem a datelor angajaților
  • abilitatea de a gestiona prioritățile și volumul de lucru, de a te conforma rapid schimbarilor
  • competență în MS Office (MS Outlook, Excel, PPT)
  • atitudine pozitivă, dorința de a învăța și de a evolua în cadrul companiei

Noi iți oferim, pe lângă pachetul salarial și beneficii:

• Colegi pasionați de munca lor, profesioniști și o echiă multiculturală, cu care vei interacționa zilnic
  • Posibilitatea de a lucra remote, dar și de la birou cand va fi nevoie
  • Oportunități de învățare și dezvoltare profesională și personală

Daca ești interesat, te rog să ne trimiți aplicația ta, în limba engleză, la https://besedo.com/career/?jobid=160510 ori pe email la alina.iosub@besedo.com, până la data de 18 mai 2021.