Training despre inovație și viitorul învățării, organizat de Conduent Romania pentru studenții UAIC

Ești dornic să îți schimbi viitorul?

Dacă vrei să afli cum poți fi pregătit pentru ce îți rezervă viitorul, dar și cum poți să influențezi chiar tu cum va arăta acesta, vino alături de noi la o nouă întâlnire din seria Talk with Conduent România, proiectul de învățare și dialog adresat studenților și tinerilor profesioniști.

Te invităm să ni te alături online pe 11 decembrie 2020, de la ora 16:00, pentru a vorbi despre viitorul învățării și ce înseamnă învățarea cu intenție, într-o lume în care informația este noua monedă de schimb, dar și despre cum poți influența schimbările prin inovație, cu un strop de logică și creativitate.

La trainingul despre Inovație și viitorul învățării te vei întâlni online cu Georgiana Bolohan și Marian Zabulic, pentru a afla ce (și de ce) să înveți și cum poți transforma lucrurile pe care le înveți, în idei noi pentru munca ta de zi cu zi.

Georgiana Bolohan este trainer și Instructional Designer în cadrul Conduent și va vorbi despre Viitorul învățării.

Marian Zabulic este coordonator al unei echipe de Business Analysts în cadrul Conduent și va vorbi despre Inovare.

Pentru a te înscrie, accesează următorul link.