AMAZON organizează un webinar dedicat consilierilor de carieră!

Echipa Amazon Student Programs are plăcerea să vă invite să participați la webinarul destinat celor care lucrează în domeniul consilierii în carieră la universitățile din Polonia și România.

Sesiune va dura aproximativ o oră și va oferi o imagine de ansamblu asupra oportunităților pe care le avem disponibile anul acesta pentru studenți. Seminarul web va fi oferit de recrutorii Student Programs, care vor împărtăși informații despre procesul de recrutare și metodele de selecție pe care le folosim la Amazon, oferind în același timp sugestii și sfaturi despre modul în care studenții pot reuși să facă parte din echipa Amazon.

Seminarul web se va încheia cu o sesiune de întrebări și răspunsuri și va avea loc pe 30 septembrie între orele 14.30 – 15.30 ora României.

Vă puteți înregistra AICI.

*Această sesiune nu se adresează studenților, ci persoanelor care sunt consiglieri în carieră pentru studenți la universități din Polonia și România.