Internship „Fă primul pas spre o carieră de succes” alături de Banca Transilvania

Fă primul pas spre o carieră de succes!*

Salut!

Te-ai decis ce vrei să te faci când vei fi mare? Indiferent de răspuns, „BT Journey” poate fi călătoria ta în domeniul bancar!

BT Journey este un stagiu de practică plătit, de 3 săptămâni în Banca Transilvania, pentru studenți și masteranzi, organizat în perioada noiembrie – decembire 2019 și pe parcursul anului 2020.

Banca Transilvania are un număr de aproximativ 10 studenți care vor fi selectați în vederea participării la programul de internship Fa primul pas spre o cariera de succes”, program ce va avea o durată de 1 lună în perioada stagiilor de practică stabilită prin programă de Facultatea de Economie din cadrul Universității „Alexandru Ioan Cuza” din Iași.

Prin BT Journey vei avea parte de:

• consiliere profesională și răspunsuri legate de cariera ta;
  • oportunitatea de a fi angajat la cel mai mare grup financiar din România;
  • networking, oameni faini și ZâmBT 🙂
  • transfuzie de Spirit BT și Human Banking.

Alte avantaje:

• posibilitatea angajării ulterioare în BT (din prima serie de studenți, jumatate deja fac parte din echipa BT!);
  • vei primi adeverință de practică și îți vei putea realiza lucrarea de practică.

Trimite CV-ul tău la adresa internship@btrl.ro până pe data de 30.10.2019, specificând orașul în care ești student, și, dacă povestea ta se potrivește cu a noastră, ne vedem la BT!

* Proiect cofinanțat din Fondul Social European prin Programul Operațional Capital Uman 2014-2020.